Gentelman’s Drink Bar

O nas

O nas

Gentelman’s Drink Bar to działalność oferująca usługi barmańskie na wszelkich rodzajach imprez, poczynając od weselnych przyjęć, a kończąc na imprezach urodzinowych czy też rodzinnych spotkaniach.

Jedną z naszych największych zalet jest młody i energiczny zespół, który nie boi się żadnych wyzwań oraz jest w stanie zrealizować nawet najbardziej szalone pomysły na uroczystości.

Nasza oferta świadczenia usług oraz katalog drinków zostały tak skonsutrowane, aby każdy, nawet najbardziej wymagający klient, znalazł coś dla siebie. Z nami prawdziwie będziesz mógł puścić wolę fantazji!

Naszym głównym celem jest sprawienie, abyś razem ze swoimi gośćmi po prostu dobrze się bawił i zapomniał chociaż na chwilę o otaczającym Cię świecie. Satysfakcja naszych klientów to nasz priorytet!

Nasza ekipa

Jesteśmy pięcioosobową grupą młodych i doświadczonych barmanów, którzy charakteryzują się kilkuletnim doświadczeniem w tej branży.

Jako barmani, jesteśmy gotowi nawet na najbardziej śmiały pomysły organizacji imprezy z udziałem barmanów i z wielką chęcią przyczynimy się do stworzenia czegoś nowego i wyjątkowego.

Do powierzonej pracy, wkładamy całe swoje serce i robimy wszystko co w naszej mocy, aby Twoja impreza była niezapomniana!

Lokalizacja

Obługujemy imprezy w Warszawie, jej okolicach, a w szczególności w Wyszkowie i Pułtusku.

Planujesz imprezę?

Skontaktuj się z nami oraz zapewnij sobie profesjonalną obsługę barmańską!